GAKKOS.ORG AÇILIYOR

Gakkos.org alan adını ilk aldığımda açar açmaz ne yazı yazsam diye düşünüyordum ve aşağıdaki yazıyı yazmıştım siteyi açmanın verdiği heyecanla.  🙂

Elazığ’ın kültürel güzelliklerini farklı bir dille anlatmayı hedeflediğimiz web sitemizi sonunda açtık. Site içerisinde ilimize ait olan kültürel zenginlikler yanısıra ulaşım olanakları, ilçelerin tanıtımı, firma rehberi ve haberler yer alacak. Bu siteye belli bir içeriği biz eklerken siz değerli ziyaretçilerimizdende her türlü katkıyı bekliyoruz.

Site içeriğinde yöresel hikayeler, yaşanmış olaylar, şive ve yöremiz insanlarının göstermiş olduğu başarı hikayeleri en çok önem vermek istediğimiz konular olup bu konuda çevrenizden edinmiş olduğunuz her türlü olay yada hikayeyi iletişim adresimizden yollamanızı rica ediyoruz. Sizlerin desteğiyle çok geniş ve güzel bir kültürel birikim sayfasına sahip olacağımızı düşünüyoruz. Lütfen bu konu hakkında gereken yardımı gösteriniz.

Saygılar; www.gakkos.org site yönetimi

Buda site açıldıktan sonra yapılan ilk yorum 🙂 Teşekkürler Serkan.

SERKAN GÜZEL
Sitenizin kuruluş amacı ve hedefleriniz dikkatimi çekti. Bu uzun yolculukta sizlere başarılar diliyorum. İnşallah çok iyi yerlere gelirsiniz.

Bir cevap yazın